0222 228 05 50

0222 228 05 60

info@ulaspaslanmaz.com

Kurumsal

Ulaş Paslanmaz San. Tic. Ltd. ve Şti. olarak, faaliyete geçtiğimiz günden bu yana sürekli kendimizi ve ürün yelpazemizi geliştirerek, müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Sizleri doğru yönlendirmek, sağladığımız çok sayıda paslanmaz çelik çeşidiyle sizlere alternatiflerde bulunmak, temiz ve güvenilir  iş anlayışıyla hareket etmek en önemli prensiplerimizdendir.

Ulaş Paslanmaz ile paslanmaz çelik saç, paslanmaz çelik lama, paslanmaz çelik profil, paslanmaz çelik boru, paslanmaz çelik köşebent, paslanmaz çelik rulo, paslanmaz çelik fittings ve paslanmaz çelik çubuk gibi, paslanmaza dair herşeye en uygun ve en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Kalite konusunda sektör dinamiklerini de önemseyerek oldukça hassas davranan firmamız sözünün ve kalitesinin arkasında olduğunu müşterilerine her daim göstermiş ve hissetmiştir.

Amacımız şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da bu kalite anlayışımızı koruyarak, değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en güvenilir malzemeyi, en iyi hizmet anlayışı ve bilgi desteğiyle, en hızlı şekilde son kullanıcıya ulaştırmaktır.

 

Ulaş Paslanmaz Eskişehir İletişim Bilgileri;

Telefon : 0222 228 05 50 | Gsm : 0532 660 06 08

Adres : 75. Yıl Mh. Teksan Sanayi Sitesi A/6 Blok No : 2/ ESKİŞEHİR