Ulaş Paslanmaz

Kurumsal

Ulaş Paslanmaz San. Tic. Ltd. ve Şti. olarak, faaliyete geçtiğimiz 2016 yılından itibaren sürekli kendimizi ve ürün yelpazemizi geliştirerek, müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi hedefiyle ilerlemekteyiz. Sizleri doğru yönlendirmek, sağladığımız çeşitlilikle müşterilerimize alternatifler sunabilmek, temiz ve güvenilir iş anlayışıyla hareket etmek en önemli prensiplerimizdendir.

Ulaş Paslanmaz ile paslanmaz çelik saç, paslanmaz çelik lama, paslanmaz çelik profil, paslanmaz çelik boru, paslanmaz çelik köşebent, paslanmaz çelik rulo, paslanmaz çelik fittings ve paslanmaz çelik çubuk gibi paslanmaza dair her şeye en uygun ve en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Kalite konusunda sektör dinamiklerini de önemseyerek oldukça hassas davranan firmamız sözünün ve kalitesinin arkasında olduğunu müşterilerine her daim göstermiş ve hissettirmiştir.

Amacımız şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da bu kalite anlayışımızı koruyarak, değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en güvenilir malzemeyi, en iyi hizmet anlayışı ve bilgi desteğiyle, en hızlı şekilde son kullanıcıya ulaştırmaktır.

 

Ulaş Paslanmaz Eskişehir İletişim Bilgileri;

Telefon: 0222 228 05 50

Gsm: 0532 660 06 08

Adres: 75. Yıl Mh. Teksan Sanayi Sitesi A/6 Blok No: 2 Odunpazarı / ESKİŞEHİR

Misyonumuz

Her zaman birinci kalite üretim yapmak ve bu üretimlerimizi en ekonomik fiyatlarla müşterilerimize sunarak memnuniyet bilincini artırmaktır.

Vizyonumuz

Üretimini üstlendiğimiz paslanmaz çelik ürünlerinde ulusal ve uluslararası standartları korumak ve uygulamaktır.

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım